Hakkımızda

Hukuk Büromuz gerçek ve tüzel kişilere tüm hukuki uyuşmazlıklarında hukuki danışmanlık ve avukatlık hizmeti sunmaktadır. Müvekkilimizin hukuki güvenliği temel alınarak, durumun hukuki niteliği saptanmakta ve güncel mevzuat hükümleri çerçevesinde en uygun çözümler önerilmekte ve uygulanmaktadır.

Hukuk Büromuz hukuki süreç boyunca etkin ve profesyonel takip anlayışıyla en iyi sonuca ulaşmayı prensip edinmiştir. Bu çerçevede süreçlerin tamamında müvekkil ile birlikte hareket edilerek hukuki ihtilafın çözümüne destek sağlanmaktadır.

Hukuk Büromuz dava takibinin yanı sıra, muhtemel ihtilafları en aza indirmek amacıyla müvekkillerine dinamik ve etkili danışmanlık hizmeti de sunmaktadır.

Neva Bartu

Avukat

Erzincan doğumlu, Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesi mezunu. Tarım ve Telekomünikasyon Sektörlerinde Denetim Elemanlığı ve Yöneticilik yaptı. 

TÜBİTAK İnsan Kaynakları ve Stratejik Planlama Eğitimi, TOBB ETÜ Üniversitesi Bilişim Hukuku Eğitimi, Kamu İhale Mevzuatı Eğitimi aldı.

Evli ve iki çocuk annesi.

Ziyyat Bartu

Reklam ve Ticaret Hukuku Danışmanı

Kayseride doğdu, Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi Kamu Yönetimi Bölümünden mezun oldu. TODAİE Kamu Yönetimi alanında yüksek lisans yaptı. Yüksek lisans tezini “Tüketicinin Korunmasında Reklam Yasakları ve Sınırlamaları” konusunda hazırladı.

Sanayi ve Ticaret alanında denetim elemanlığı ve yöneticilik yaptı. Reklam Kurulu üyeliğinde bulundu.

Evli ve iki çocuk babası.